Kde sehnat nejlevnější doplňky do domácnosti?

Doplňky v domácnosti dělají domácnost mnohem útulnější, než jsme zvyklí. Pokud máte z nového domu nebo bytu, který jste si aktuálně zařídili, pocit, že je nezabydlený a takový neúplný, pak se zkuste zamyslet nad koupí doplňků. Právě doplňky jsou totiž to, co domácnost dokonale zútulní, ucelí a vytvoří jakousi nezaměnitelně příjemnou atmosféru, kterou budete cítit nejen vy, ale také i vaše návštěva.

Když se řeknou doplňky do domácnosti, každý si představí něco jiného. Jedná se totiž o široký pojem, který v sobě zahrnuje nejen vázy, dózy nebo hrníčky, ale také i svíčky, rámečky na fotografie, květiny, ubrusy, polštáře, podnožky, krabice a mnohé další doplňky, kterými jsou obestavěny hotové skříně v obchodech. Člověk si jen musí vybrat.

Pokud si tedy zařizujete dům nebo byt a toužíte po takových doplňcích, které by dokonale zútulnily vaše bydlení, pak se nemusíte bát, že se jedná o poměrně drahou záležitost, není tomu totiž tak. Dnes už existují takové obchody, kde najdete doplňky poměrně levně, stačí jenom hledat. Pakliže na takové hledání levných obchodů s doplňky nemáte zrovna čas, přinášíme vám tipy na obchody, v nichž se rozhodně vyplatí tyto drobnosti do domácnosti nakupovat. Nejen, že jsou levné, ale jsou také pokaždé dokonale vkusné, stylové a moderní.

1. Pepco

Aktuálně nejoblíbenějším obchodem nejen s módou, ale také s doplňky do domácnosti je Pepco. Poměrně mladá síť obchodů s různými věcmi se stala oblíbenou hlavně díky bezkonkurenčně nízkým cenám, kterým opravdu nemůže konkurovat ani populární IKEA. Ta je totiž oproti Pepcu obchodem pouze pro bohaté. V Pepcu vše najdete snad do dvou set korun maximálně – cenově se takřka všechno náčiní do kuchyně pohybuje snad do sedmdesáti korun. Jiné doplňky jsou odvozeny dle své velikost a modernosti.

2. IKEA

I když Pepco IKEI značně konkuruje, stejně se zde bohužel nenajde nábytek, který na druhou stranu nabízí právě IKEA. Proto sem řada lidí zamíří velice ráda, protože v IKEI se najde naprosto všechno – Pepco všechno ještě ani zdaleka nemá. Pro zařizování celé domácnosti je IKEA jako stvořená.

Aktuálně však probíhají výprodeje, které dosahují až ke slevám mínus osmdesát procent. Proto nyní najdete levné doplňky i v Tesco  HOME, v H&M HOME nebo v NEXT HOME.