Zvažujete výkup nemovitosti za hotové?

Rychlý a přímý výkup bytu za hotové vyřeší celou řadu životních situací, ve kterých jste se mohli ocitnout. Jak postupovat a co si ohlídat? 

Rychlá cesta k financím

Výkup nemovitostí je výborný způsob, jak velmi rychle vyřešit svou finanční situaci. Možná i vy zvažujete tuto možnost a hledáte spolehlivého partnera, který vám za vaši nemovitost nabídne nejvyšší částku. Hledejte proto firmu, která se zaměřuje na výkup nejen klasických nemovitostí, ale také těch, na které je uvalena exekuce. Vždy hledejte firmu, která je schopna vykoupit i takové nemovitosti, které jsou zatíženy i věcným břemenem. Tím si ušetříte spoustu času i starostí. 

Vše zařízeno

Když se rozhodnete pro výkup nemovitosti za hotové, je vždy důležité si zjistit cenu, kterou vám daná firma nabídne. Když uvedete všechny skutečnosti, včetně případné exekuce nebo věcného břemena, budete mít jistotu, že získáte relevantní údaj pro srovnání. Profesionální firma se tak postará o vše. Nemusíte tak řešit finance na zaplacení dluhů či exekuce. Neřešíte ani poplatky za právní služby, nebo za provize, které by si nárokovaly realitní kanceláře, které by vaši nemovitost prodávaly. Vše máte vyřízeno ihned.

Rok času? Ani náhodou

Při klasickém prodeji nemovitosti je běžná doba pro prodej zhruba jeden rok. Během této doby čekáte na to, až vás kontaktuje realitní kancelář a smluví si s vámi schůzku. Další čas zabírá nafocení vhodných fotografií vaší nemovitosti a následné vkládání na stránky realitní kanceláře. Stále na něco čekáte, zatímco doba, kdy potřebujete mít finance již na účtu, stále plyne. Prodej nemovitosti se tak stále protahuje. S výkupem nemovitosti máte své finance na účtu ihned. Neřešíte tak nesmyslné provize pro realitní kancelář. 

Výkup nemovitostí je výborný nápad, jak za svůj majetek dostat maximální možnou částku, a to v řádu několika málo dnů. Vše je ihned vyřízeno.