Zabezpečení domu před zloději. Vybavte se moderním zařízením

Bezpečí je v domácnosti základem spokojeného života. Pokud se nebudete cítit klidně ve spánku nebo když se domů vracíte z práce, nikdy se dostatečně neuvolníte a dům nebudete využívat naplno. Vybavte se proto moderním zařízením, které vás ochrání před nezvanými návštěvami.  

Kamerový systém nebo chytrý asistent? 

Doby, kdy domácnost dokázaly ohlídat jen kamerové záznamy, jsou pryč. Nyní se například Amazon chlubí novým zařízením, které je schopné létat jako dron, natáčet prostředí domácnosti, když jste mimo domov a vše v aktuálním čase posílat na cloud, kde k datům máte přístup z různých zařízení.  

Zařízení jsou schopná reagovat na zvuk, sama se nabíjet a vyhledávat místa, která se jim zdají podezřelá. S nečekanou návštěvou tak vůbec nemusíte přijít do styku, jen při kontrole záznamu rovnou zavoláte policii a budete stále v bezpečí.  

Alarm pod dohledem bezpečnostních služeb 

Při hlídání větších objektů se vyplatí svěřit do péče odborníků. V takovém případě totiž platíte jen za pronájem bezpečnostního vybavení, které bývá v nejvyšší kvalitě a je rovnou napojeno na bezpečnostní agenturu. Díky tomu pracovníci objekt stále sledují v případě vaší nepřítomnosti a na každou nebezpečnou situaci je upozorněna buď policie, nebo například hasiči. Ti jsou upozorněni díky chytrým alarmům, prostřednictvím kamer, které zvládají rozeznat pohyb nebo nezvyklý zvuk.  

 Kvalitní vybavení 

Myslete také na překážky, které můžete dát zlodějům do cesty, aby se vůbec nedostali do vašeho domu. Výborným příkladem je například zabezpečená brána, která vpustí na pozemek jen v případě zadání hesla nebo hlasového příkazu. Pokud se zloději podaří prolomit tuto bariéru, proveďte to samé v případě vašich dveří. Okna lze zabezpečit pomocí rolet, které vypadají esteticky a zároveň plní bezpečnostní funkci, a to alespoň ve spodních patrech.