Novinky značky Scott

Ve světě motorek se toho neustále mnoho děje. Nemůžeme se tomu divit, o tento svět se stále zajímá více a více lidí. Motorky jsou dnes velice žádané zboží, o které mají zájem nejen pánové, ale i dámy. Majitelé motorek moc dobře vědí, že se jedná o poměrně drahý koníček. Nákupem motorky to totiž teprve začíná. Poté je třeba koupit přilbu a chrániče, které zmírní náraz při případném pádu. Taky je třeba myslet na správné moto oblečení, které v sobě má nějaké chrániče zabudované. Plachta na motorku je běžnou výbavou stejně jako kufřík na motorku, který je skvělým parťákem hlavně na dlouhé cesty. Pokud si chcete výbavu pro letošní sezonu obnovit, možná by vás zajímalo, s čím přišla oblíbená značka Scott.

Značek, které se zaměřují na motorkářské vybavení, je hned několik. Značka Scott však patří k těm nejkvalitnějším vůbec. V nedávné době se pochlubila řadou novinek, které jsou jako dělané pro nadcházející sezonu. Pojďme se na novinky podívat pěkně z blízka!

Nová přilba i výstroj pro cestovatele

Přilba je běžnou a nutnou součástí každé výbavy motorkáře. Je třeba, aby přilba byla kvalitní, nesmí se při nárazu jen tak rozbít. Značka Scott se tak rozhodla ukázat světu zcela novou helmu – konkrétně offroadovou helmu MX 550. Jedná se o zbrusu novou motokrosovou helmu, která je nejen naprosto perfektní, ale je taky bezpečná. Je zde zabudovaná skvělá ventilace, která ničím nenarušuje bezpečnost jezdce.

Kromě toho značka Scott přišla i s novou výstrojí, která taky slouží všem offroadovým závodníkům. Aby však běžní motorkáři nepřišli zkrátka, i pro ně se v nabídce něco najde – výstroj, která je vhodná pro dlouhé cesty.

Nezapomnělo se ani na brýle

Jelikož byla značka Scott naprosto první značkou, která se pochlubila motokrosovými brýlemi, v nové kolekci nemohly brýle chybět. Brýle se v nabídce vyskytují v mnoha barevných kombinacích.