Maxi závěsy v ložnici: Ano nebo ne?

Závěsy do prostor ložnice neodmyslitelně patří. Hodí se i do vašeho interiéru, nebo si na tento stylový kousek příliš nepotrpíte? Podívejte se na ty nejlepší kousky, které zrovna letí.  

Zlatá barva je top 

Je úplně jedno, zda obýváte rozlehlé venkovské sídlo po babičce, nebo se nacházíte v panelákovém bytě. Všude se můžete zasadit o to, aby byl styl vašeho bydlení dokonalý. Co byste řekli tomu dodat vaší ložnici eleganci a styl? Stačí vymalovat stěny béžovou barvou, pořídit damaškové povlečení v bílé nebo krémové barvě, a na stěny umístit maxi závěsy ve zlatém odstínu. Zlatou barvu zvolte také pro několik malých dekorativních polštářků, které umístíte na postel. Ložnice dokonale prokoukne! 

Když se nedaří zklidnit mysl 

Závěsy vám pomohou navodit tu pravou relaxační atmosféru. Trpíte nespavostí? V noci se budíte a nedaří se vám usnout? Máte potíže se večer zklidnit a najít si tu pravou pohodu ke spánku? Na vině může být i rozložení místnosti a její zařízení. Zkuste v místnosti znovu vymalovat a místo strohé záclony na garnýž zavěsit také saténové závěsy v maxi délce. Zjistíte, že již samotný pohled na závěsy vám pomůže se zklidnit a najít si tu pravou pohodu na spaní.  

Nejen v okolí oken 

Skutečně luxusní podobu místnosti, která bude doslova připomínat zámeckou komnatu, si můžete zařídit zcela snadno. Stačí použít obyčejnou tapetu na prostor místnosti. A poté už se pustit do dekorace v podobě závěsů. Ty můžete umístit nejen v okolí okna, ale také na celou stěnu, ve které je okno umístěno. Závěsy budou výborným doplňkem v místnosti.  

Pozor na údržbu 

Nezapomeňte na to, že závěsy jsou textilie jako každá jiná. Alespoň jednou za půl roku je sejměte a dopřejte jim pořádnou koupel. Poté se zase mohou vrátit na své místo a plnit svůj úkol.  

Závěsy vytvoří klidný kout pro příjemný spánek.