Koronavirus ve světě celebrit. Jaké hvězdy jsou či byly nakaženy?

Nový typ koronaviru, který dostal jméno COVID-19, se šíří světem jako lavina. A jen hlupáci by si mohli myslet, že toto onemocnění postihuje jenom obyčejné smrtelníky. To ostatně dokazuje fakt, že se nakazila také celá řada celebrit. Podívejme se proto do světa celebrit a odhalme si ty, kteří nemocí trpí nebo kteří ji už úspěšně skolily.  

Tom Hanks 

Takřka jako první obletěla světa zpráva o tom, že se nakazil trosečník čili herec Tom Hanks. Dokonce se nakazil i se svou manželkou, alespoň tak byli v karanténě spolu. Kvůli nemoci se rázem přerušilo natáčení filmu, který má pojednávat o králi rocknrollu. Manželé tak zůstali v karanténě v Austrálii, kde se ostatně zjistilo, že trpí touto nemocí, která straší celý svět. Naštěstí se už mohli vrátit soukromým letadlem domů a vypadá to, že jsou ze všeho venku.  

Princ Charles 

Svět také obletěla informce, že se nakazil jeden člen královské rodiny, a to dokonce hlavní následník trůnu princ Charles. Pro něj, jakožto pro jednasedmdesátiletého člověka, je nemoc velice nebezpečná, ale zatím to s ním vypadá dobře. Naštěstí se u něj objevily jenom relativně lehké příznaky, tudíž nebylo těžké se z nemoci vyléčit. Dalším štěstím bylo, že se se svou matkou královskou Alžbětou setkal v době, kdy infekční nebyl, tudíž královna si mohla oddechnout.  

Idris Elba 

Ke konci března také oznámil i Idris Elba, britský herec a mimo jiné také hudebník, pozitivní test na koronavirus. Tento herec je známý především ze série Avenger nebo také z filmu Thor. Bohužel i když herec nepatří ke starší generaci, byl taktéž rizikovou skupinou, jelikož trpí velice silným astmatem. Naštěstí se s nemocí dokázal vypořádat, což bylo opravdu velké štěstí.  

Charlotte Lawrence 

Zpěvačka Charlotte Lawrence patří k posledním celebritám, které oznámily pozitivní test na nové onemocnění. Jedná seo. Devatenáctiletou zpěvačku, která na základě svého zjištění požádala veřejnost, aby byla opravdu nadmíru opatrná.