Břišní tanec dokonale vytvaruje vaše boky

Trápí vás tuk na bocích? Vysportuje ho. Jenže ono se to lehko řekne, ale hůř udělá. Jisté ale je, že pohyb vám pomůže se přebytečných tukových polštářů zbavit. Samozřejmě s některými věcmi toho mnoho neuděláte. Třeba když máte postavu ve tvaru hrušky, to je prostě genetika. Existují ale sportovní recepty, jak udržet boky v únosných proporcích.

 

Jak odstranit faldíky

Je sice pravda, že když sportujete a hýbete se, hubnete jako celek, nelze říci, že třeba žena zhubne jenom na bocích a zůstanou jí krásná velká ňadra. Zhubne i tam, protože ňadra jsou v podstatě jenom tuk a mléčné žlázy. Na druhou stranu vhodným výběrem sportovních aktivit můžete podpořit hubnutí v partiích, kde si to nejvíce přejete. Co vám proto pomůže odstranit faldíky, kvůli kterým se vaše postava podobná spíše kytaře?

 

Pomůže skákání i zkracovačky

Velmi účinný je běh, rychlá chůze, a to jak po rovině, tak i do schodů. To můžete zkoušet dnes a denně klidně i několikrát při cestě z práce, do práce, domů. K tomu můžete jindy přidat dřepy, skákání přes švihadlo, boční výpady, šikmé zkracovačky. Zkuste si denně rezervovat dvacet minut na intenzivní protažení, při kterém budete popsané cviky provozovat. Nezáleží na tom, zda to bude ráno, nebo večer, naplánujte si to, jak vy budete potřebovat. A ženy se mohou zapsat třeba na step aerobik, který je také vynikajícím tělocvikem na zeštíhlení boků.

 

Uvolníte si pánevní svalstvo

Jestliže milujete tanec, máte z poloviny vyhráno. Mnohé tance mají v sobě zakódovaný pohyb v bocích, vlnění, a když se budete tanci věnovat pravidelně a často, změny na sebe nenechají dlouho čekat. Nejefektivnější je v tomto směru břišní tanec. Viděli jste, jak se někdy orientální tanečnice vlní v bocích? Díky tomuto tanci dochází nejenom k velice účinnému tvarování nejenom bočních oblin, ale i celkovému uvolňování pánevního svalstva.

 

Zdroje: https://www.novinky.cz/zena/styl/206529-brisni-tanec-pomuze-s-bolavymi-zady-i-s-kily-navic.html