The Rock se stal nejlépe placeným hercem. Kolik vydělal?

Pokud sledujete dění ve světě, moc dobře víte, že se v nedávné době ukázal světu zajímavý žebříček, který poukazoval na nejlépe vydělávající herce světa. Celkové sestavení žebříčku je samo o sobě velkým překvapením, otázkou však je, kdo se octl na samotném vrcholku žebříčku? Jestli chodíte často do kina, možná vás to nepřekvapí. Tím nejlépe placeným hercem je herec Dwayn Johnson, kterému se také jinak přezdívá The Rock.

Jak jsme zmínili, jestli jste chodili do kina, nedivíte se tomuto prvnímu místu. Přece jen Dwayn Johnson se dnes vyskytuje v každém druhém novém trháku letošního roku. Najdeme ho ve snímku Mrakodrap, který se aktuálně těší velkým úspěchům v kině, dále jsme ho mohli vidět ve film Rampage: Ničitelé. I vloni se ukázal hned v několika očekávaných filmových snímcích. Kupodivu jeho veškeré velké jmění nestojí na jeho filmech, ale především na sociálních sítích, které umí používat s přehledem.

Herec, který je ve formě

Ne každý herec je tak ve formě jako Dwayn Johnson. Už mu táhne na padesát, přesto jeho forma je naprosto fantastická. Nemůžeme se tomu divit, vždyť se jedná o bývalého wrestlera, který poté spadl do filmového průmyslu. Díky tomu, jak se vepsal do podvědomí lidí a jak sympaticky působí, se o něm říká, že jednoho dne bude kandidovat na prezidenta Spojených států amerických. U The Rocka je i toto možné, je to jen otázka času.

Jak jsme ale zmínili, letos se stal tím nejlépe placeným hercem světa. Překonal i Johna Deppa, který se dlouhodobě řadí k nejlépe vydělávajícím hercům. Johnsonovi k jeho jmění pomohly především sociální sítě, které mu přinesly výdělky z reklamy.

Kolik si vydělává?

Pokud bychom měli prozradit, jak moc Dwayn Johnson vydělává, asi bychom spadli ze židle. Sumu, která mu jenom vloni připutovala na konto, byla ve výši 124 milionů dolarů, což je dvojnásobek oproti předcházejícímu roku.