CZECH FUND investuje do výstavby rezidenčních a komerčních projektů

Značka Czech Development Fund SICAV, a.s., kterou založila Rusňákova skupina DRFG, investuje do výstavby rezidenčních a komerčních projektů, především v segmentu logistiky a lehké výroby. Na jakou oblast se primárně zaměřuje a proč? 

 

Investiční skupina Davida Rusňáka a Czech Fund 

„Czech Fund se zaměřuje především na oblast České republiky, Polska a Slovenska. Právě tyto oblasti jsou totiž díky své poloze a infrastruktuře v samotném středu pozornosti světových výrobců a dodavatelů služeb,“ říká společnost DRFG.

 

Společně s růstem kupní síly obyvatelstva totiž dlouhodobě převažuje poptávka po novém bydlení nad nabídkou. Trh ji přitom nedokáže zcela nasytit, a tak se fond zaměřuje právě na projekty odpovídající na uvedenou poptávku a přinášející svému okolí další přidanou hodnotu.

 

Akvizici každého jednotlivého projektu je věnována maximální pozornost. Stejně tak je tomu i v případě výběru partnerů, jež se na realizaci daných projektů podílejí.

 

O fondu Czech Development Fund SICAV, a.s. 

Czech Development Fund SICAV, a.s., kterou založila skupina Davida Rusňáka, investujte do developerských projektů s přidanou hodnotou.

 

Fond je určen sebevědomým a zkušeným kvalifikovaným investorům, kteří dokáží dostatečně ocenit atraktivní zhodnocení vlastních prostředků prostřednictvím spoluúčasti na developerských projektech. 

 

Fond „z dílny“ skupiny DRFG se zaměřuje na investice do výstavby výrobních, rezidenčních a logistických nemovitostí v oblasti střední Evropy. 

 

Na všechny realizace projektů tohoto fondu od začátku až do konce dohlíží projektový tým odborníků s letitými zkušenostmi z oblasti investic do projektového řízení, nemovitostí a bankovního financování. 

 

Investovat do fondu lze již od 1 milionu korun nebo 43 tisíc eur.

 

Autor: Michal Pecka