Barva roku 2022 v bytovém textilu. Troufnete si i vy?

Každoroční vyhlašování barvy roku pro módu i bytový textil letos přineslo skutečně svěží vítr do plachet. Jak tuto barvu použijete v bytové architektuře vy?  

Pořádně výrazná 

Sotva se ráno probudíte a podíváte se do LED zrcadla, ihned vás může potěšit. Co? No přeci pohled na ručník nebo župan v barvě Very Peri. Svěží barva byla vyhlášena jako barva roku 2022. A můžete ji mít všude – tento odstín mohou nést nábytková dvířka, bytový textil, nebo třeba dekorace.  

Very Peri je odstín fialovomodré barvy, ve které objevíte také akcenty červené. Výborná trefa, pokud máte rádi barevné kombinace a svěžest. Dokonale se tato barva představila ve spotu oděvního gigantu Valentino, kde ji v klipu jménem Rendez-Vous vynesla známá zpěvačka a herečka Zendaya. 

Ať žijí jemné materiály 

Asi všichni chápeme, že tento odstín se příliš nehodí pro použití v případě klasické bavlny. Trochu by zmizel jeho glamour nádech. Mnohem více vynikne, když si jej pozvete v celé řadě odlehčených materiálů, které budou evokovat vzdušnost a eleganci.  

Very Peri se bude skvěle vyjímat na elegantním saténovém závěsu, bude vám dělat tu nejlepší společnost jako ubrus, nebo ji můžete pozvat přímo do ložnice. Dokonalé povlečení nebo přehoz na postel se přeci hodí.  

Kolik polštářků bude potřeba?  

V bytovém designu mají své nezastupitelné místo také malé polštářky. Můžete je dekorovat, používat pro své televizní nebo čtenářské večery, nebo s nimi třeba uspořádat bláznivou bitvu. Jedno je ale jasné – když si pozvete odstín Very Peri a budete jej kombinovat třeba se smaragdovou, bude to stylová trefa. Odlehčit tmavším odstínům můžete i trendy zlatou nebo béžovou.  

Už se těšíte, až přijde i k vám? Very Peri ukončuje nudné období šedi a umírněnosti. Je třeba se zase pořádně začít radovat ze života! Jdete do toho?