Získejte nové zkušenosti v novém zaměstnání

Přidává vám, že vás vaše současné zaměstnání už naučilo všechno, co mělo? Doslova prahnete po nových zkušenostech, proto uvažujete nad změnou práce? A baví vás obor IT? Co třeba poslat svůj životopis do firmy U&SLUNO, kde se naučíte mnohému novému a kde zároveň uplatníte své dosavadní zkušenosti z oboru informační technologie?

Změnit práci je dnes krok, k němuž je těžké se odhodlat. Pokud vám však současné zaměstnání už nedává to, co chcete, pokud do práce nechodíte s úsměvem na rtech nebo jste doposud neměli štěstí na šéfa, je opravdu čas změnit svůj život tak, že změníte práci. Nabízí se možnost poslat svůj životopis do zmiňované firmy U&SLUNO, kde aktuálně hledají novou posilu do příjemného kolektivu. 

Pracujte v příjemném prostředí a přátelskými kolegy

To, jestli budete chodit do práce s úsměvem na rtech a radostí v srdci, se odvíjí i od kolektivu, který na pracovišti je. Ve firmě U&SLUNO se můžete těšit na přátelský kolektiv plný přátelských kolegů, kteří pomohou, pokud to bude zapotřebí. Dalším plusem ostravské společnosti je také pružná pracovní doba a možnost naučit se mnohým novým věcem. Pakliže máte chuť se učit a prahnete po nových zkušenostech, je jedna z nabízených volných pozic určena právě vám (seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz). 

K dalším benefitům patří i zaměstnavatelé starající se o své zaměstnance a různorodá práce v dynamické, velmi moderní společnosti (možnost práce i formou Home Office). Čokoládové středy jsou jen bonus navíc. Tak neváhejte a #joinus

O firmě U&SLUNO

Ptáte se, čím se firma U&SLUNO zabývá? Firma poskytuje poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a distribuci. Také poskytuje informační technologie a hledá neustále nová inovativní řešení, která budou mít přidanou hodnotu a budou synonymem rychlého návratu investice.