Toužíte po vlastním byznysu? S franchisingem to jde lépe

Po svém vlastním podnikání touží nejeden z nás. Mnozí lidé si však myslí, že je to poměrně riskantní a těžké. Tato mylná domněnka je bohužel odradí od podnikání natolik, že už se k nápadu rozjet si svůj vlastní byznys nikdy nevrátí. Je to velká škoda. Dříve možná platilo, že podnikání bylo synonymem risku. Bylo to zřejmě proto, že se muselo začínat od začátku. Muselo se vymýšlet jméno firmy, musel se vymýšlet podnikatelský záměr a mnoho dalšího. Dnes to však neplatí. Dnes lze podnikat s franchisingem, díky kterému je začátek podnikání velice snadný.

Franchising umožňuje vklouznout do světa podnikání s menším rizikem a s grácií. Na základě franchisingu dnes podniká nejedna společnost, dokonce stále přibývá ryze českých firem, které se nebojí a jdou do franchisingu po hlavě. Tento risk se jim však vyplácí, vždyť se rozšiřují bez sebevětších nákladů.

Pokud ve vás myšlenka svého vlastního byznysu zatím neuhasla, realizujte ji. Vyberte si vhodnou franšízu a otevřete si pobočku značky, která už má své stále místo na trhu, má svou stálou klientu a která vyhrála konkurenční boj.

Zkuste to s firmou Extéria Market

Firem fungujících na základě franchisingu, které mají české kořeny, je mnoho. Otázkou je, pro kterou se rozhodnout. Pokud máme vypíchnout prosperující firmu s jistou a jasnou budoucností, vypíchneme firmu Extéria Market, která působí nejen na českém, ale také na slovenském trhu.

Více o firmě Extéria Market

Firma Extéria Market vstoupila na trh v roce 2011 a od té doby jenom kvete. Dnes se pyšní 25 franšízovými pobočkami, které fungují nejen v České republice, ale také na Slovensku. Díky tomu se firma stala jednou z předních společností v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Staňte se součástí prosperujícího byznysu a otevřete 26. pobočku firmy Extéria Market právě vy!