To nejzajímavější ze světa Rolls-Royce

Kdybychom měli vyjmenovat několik luxusních automobilek, nacházela by se mezi nimi také automobilka Rolls-Royce. Vozy z dílny této automobilky jsou pro běžné smrtelníky opravdu jen těžce dosažitelné, jen málokdo si na ně sáhne. Jedná se o luxus, o celebritu mezi automobily, která je opravdu velmi drahá, přesto je velice luxusní, spolehlivá, kvalitní. V současné době sní o jednom z vozů automobilky Rolls-Royce nejeden člověk. Ovšem málokterý z těchto lidí ví zajímavosti ze světa této automobilky. Prozraďme si několik pikantností z tohoto světa, prozraďme si to, co lidé o automobilce Rolls-Royce takřka neznají.  

Drtivá většina lidí ví jen to, že se automobily této značky vyrábí klidně i půl roku. Zkrátka to ukazuje jen to, že na to nejlepší je třeba si počkat. Jenže to je tak jediná zajímavost, o které lidé vědí. Prozraďme si více pikantností a zajímavostí ze světa Rolls-Royce. 

Zajímavosti ze světa Rolls-Royce 

  • I když by někteří lidé dali cokoli za jednoho jediného Rollse, existuje člověk, který si objednal rovnou tři vozy této značky najednou. Všechny tři objednané modely jsou kupodivu Rolls-Royce Dawn.  
  • Když si jdete pro nový vůz, podepíšete papíry, vezmete klíčky a jedete domů s novým mazlíčkem. Pokud byste si chtěli koupit Rolls-Royce, musíte počítat se slavnostním předáváním, které trvá klidně i tři hodiny. Podle firmy se má jednat o událost, na kterou se nesmí zapomenout. Navíc každý nový majitel dostává navíc dárek, který je jedinečný a vázaný k danému předávanému vozidlu.  
  • Věděli jste, že mnoho věcí lze přizpůsobit přání zákazníka, aby byl vůz doslova na míru klientovi? Lze změnit všechno, co se designu týče.  
  • Říkali jste si někdy, že automobily Rolls-Royce jsou tak krásně lesklé, kdo ví, kolik je na nich laku? Prozradíme vám to! Na automobilech Rolls-Royce se nachází neuvěřitelných pětačtyřicet kilogramů laku.