Rolls-Royce znovu vyrábí auta na míru

Automobilový průmysl má za sebou poměrně krušné období. Stejně jako módní průmysl, i svět automobilů zasáhla koronavirová krize. I proto se řada automobilových společností rozhodla k razantnímu kroku a k několika změnám, výjimkou není ani luxusní společnost stojící za auty snů Rolls-Royce. Ta se rozhodla opět kývnout na výrobu jedinečných aut na míru.  

Vozidla společnosti Rolls-Royce jsou snem nejednoho muže. Mít sošku na kapotě vozidla, donutit každého člověka, aby se za autem otočil. To všechno slibuje vůz značky Rolls-Royce. V současné době si však nemusíte kupovat automobil, který možná vlastní ještě někdo jiný na světě. Dnes si můžete nechat vyrobit takový vůz, který bude přesně podle vašich představ. 

Zakázková výroba znovu rozjeta 

Dalo by se říct, že do světa automobilů se vrací umění mistrů karosářů. Zakázková výroba je znovu spuštěna čili i vy můžete ve své garáži mít jedinečný exkluzivní vůz. Automobily na míru se do nabídky dostaly kvůli požadavkům nejnáročnějších zákazníků. 

Podle posledních informací by se tato individualizace měla dostat na zcela jinou úroveň. Představená platforma jménem Architecture of Luxury má vychytané mouchy a má za úkol vyrábět taková auta, která budou každým svým jedním dílem zcela unikátní.  

Libovolný tvar karoserie 

Náročnější klienti jsou v současné době doslova u vytržení. Mohou si totiž vybrat naprosto libovolný tvar karoserie a mnohem víc! V čem jsou omezováni, tak pouze v základních typických rysech a technických záležitostech. Vozidlo má být plně funkční a stále synonymem luxusu, automobilka si nemůže dovolit poklesnout po stránce kvality.  

Automobily na míru, které se vrací na scénu jsou takovým trendem. Kdysi se však jednalo o standard, od kterého se později upustilo. Zvyklost minulého století se však navrací a zákazníci najednou mohou dát prostor své fantazii.