Novým investičním konzultantem skupiny DRFG Davida Rusňáka je bývalý úspěšný hokejista

Býval úspěšným hokejistou, dnes nejen hokejistům pomáhá ve skupině DRFG. Hokejová kariéra Jana Kruliše započala v době zlaté etapy kladenského hokeje. Zahrál si s takovými jmény, jako je Plekanec, Kaberle, Eliáš, Patera, a dokonce i jméno bez diskuzí ze všech největší – Jaromír Jágr. V extralize celkem odehrál více než 600 zápasů a získal dohromady 259 kanadských bodů, recenze má tedy více než skvělé. Hrál dokonce i za reprezentaci. Oblékl dres Poldi Kladno nebo třeba Komety Brno.

Z ledního stadionu ke klientům skupiny DRFG

Jan Kruliš se živil hokejem už od svých osmnácti let. Je tomu 12 let, co s ním ale skončil. Místo toho se začal věnovat financím a nečekal dlouho na lákavou nabídku z investiční skupiny DRFG.

I přes to, že Kruliš jeden z nejčastěji trestaných hokejistů v české extralize, při osobním setkání každý pozná, že je to velice příjemný člověk. Dnes už dlouho patří do týmu Davida Rusňáka, kde nabízí sportovcům fondy a dluhopisy a radí jim v oblasti investic.

Zadlužení sportovci dnes chodí za Krulišem pro radu ohledně investic

Kruliš v Rusňákově skupině sestavil tým investičních konzultantů, společně se kterými radí profesionálním sportovcům. Ti se podle několika statistik potýkají často s finančními problémy a často se dokonce i zadlužují. Nejvíce takto ohroženou skupinou, upozorňuje Kruliš, jsou právě hokejisté a fotbalisté.

Kruliš to vysvětluje tak, že sportovci často žijí ve vlastní bublině a po konci kariéry se těžko asimilují. Někteří naletí na podvodná doporučení a vloží peníze do různých letadel, aby nakonec o všechno přišli. Jan Kruliš se díky svým zkušenostem ze sportu, ale i světa financí a makléřských společností pokouší těmto lidem v DRFG pomoci a přesvědčit je například o tom, že kolikrát stačí i pětiprocentní investice, aby se po skončení své sportovní kariéry dostatečně zaopatřili. Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.