Jak ozvláštnit narozeninovou oslavu

Narozeniny jsou skvělou příležitostí pro celou řadu nápadů. Jdeme je sypat z rukávu. Co osloví vás? Máme tipy pro všechny. Které z následujících nápadů využijete?

Něco reprezentativního 

Je libo něco skutečně elegantního a reprezentativního? Ohňostroje jsou skvělým tipem pro každou slavnostní příležitost. Zábavní pyrotechnika se postará o skvělý začátek večera a příjemně započne večerní zábavu. Oslava výročí, nebo životního jubilea, se bez této skvělé podívané rozhodně nemůže obejít!

Něco veselého

Je libo netradiční zážitek? Pozvěte si lokální umělce, kteří se zabývají veselými stand-upy nebo vystoupeními. Dovolte oslavenci i jeho partě, aby se dobře pobavila. Někteří umělci se zabývají také imitátorstvím, což je další zdroj pro veselé momenty. Podpoříte tak vaši lokální uměleckou scénu. 

Kus umělecké činnosti

A když jsme u těch umělců, chvíli se v této branži ještě zastavíme. Co byste řekli na to, kdyby se na vaší oslavě zastavil někdo, kdo umí skvěle malovat portréty nebo karikatury přímo na místě? Získáte tak nezapomenutelnou vzpomínku na celý slavnostní den. Kdo si odnese svůj obraz? 

Ochutnávka, která zahřeje

Co by to bylo za oslavu bez pořádného jídla, že? Kromě klasického rautu si ale můžete objednat třeba ochutnávku pokrmů s různou úrovní ostrosti. Je libo chilli papričky rozličné síly? Tato ochutnávka vás dokonale prohřeje. Nezapomeňte si nachystat dostatek mléka na zapití. 

Netradiční dárek

Zkuste si přichystat pro oslavence netradiční dárek. Stačí si zjistit počet hostů na oslavě a můžete se pustit do práce! Nakupte tolik stíracích losů, kolik je počet hostů. Poté již jen rozdejte losy a společně komentujte, kdo přispěje oslavenci na jeho dárek největší částkou. Bude se jednat o pár stovek, nebo se výhra vyšplhá výše? 

Každá narozeninová oslava si zaslouží netradiční program. Už víte, co zařadíte na tu vaši?