Amerika plná čínských aut

Do Ameriky se v současné době jezdí skutečně hojně. Není se čemu divit, jet o země, která má neustále co nabídnout. Zdejší památky jsou známé po celém světě, lidé milují zdejší studia nebo místa, kde se natáčely známé filmové snímky, které se neustále dokola opakují v televizi. Nicméně ještě donedávna se taky obdivovala zdejší auta, která zde jezdila. Tolik luxusních aut na jednom místě jen tak někde neuvidíte. Ovšem s tímto je konec – do Ameriky totiž míří čínská auta, která si zdejší automobilový průmysl naprosto podmaní.

Je nutné zmínit, že do Ameriky aktuálně míří auta, pro která si Američané zvolili svůj vlastní název, aby nebylo na první pohled zřejmé, že se jedná o čínské výrobky. O automobilce GAC jste určitě ještě neslyšeli a určitě o ní taky neuslyšíte, protože do Ameriky tato automobilka míří pod naprosto jiným názvem – pod značkou Trumpchi.

Čínské automobilky jsou na americký trh připraveny

Čínské automobilky jsou víc jak připraveny pro americký trh. Už nejednou se snažily do světa amerických automobilek proniknout, ale marně. Nyní se jim to však podařilo – sice ne pod značkou, jakou by si přáli, ale podařilo se.

Pod značkou Trumpchi zatím vzniklo velké SUV GS8. V nedávné době k tomuto SUV přibyl i sedan GA8 a taky minivan GM8. Sice se zatím nejedná o nějak velké obchody, ale je dobře nakročeno k tomu, aby se to zanedlouho začalo v Americe hemžit čínskými automobily.

V lednu se značka ukáže Americe

Značka, o které doposud Američané slyšeli jenom z doslechu, se poprvé ukáže americkému občanstvu v lednu, a to na autosalonu v Detroitu. Zde by se měl představit kompletní sortiment této čínské automobilky. Všechny „osmičky“ zde budou pohromadě, poprvé se budou moct ukázat v plné své kráse.

To, jestli se skutečně tato čínská automobilka skrývající se pod americkou značkou dostane k těm nejlepším vozům v Americe a jestli bude skutečně kupovaná, rozhodne jenom kvalita, která není zrovna silnou stránkou u čínských výrobků.