Nejbizarnější kousky, které si můžete koupit domů

Každý si upravuje svou domácnost podle svých vlastních představ. Mnohdy přijdeme k někomu domů na návštěvu a uvidíme naprosto fenomenální moderní bydlení, kterým se necháme jednoznačně inspirovat. Někdy však navštívíme někoho, kdo bydlí tak, jak bychom nikdy bydlet nechtěli. Je to však odstrašující případ, z něhož si bereme příklad. Alespoň se snažíme pak o to, abychom se jednotlivým kouskům následovně vyhnuli. Ostatně je nutné poznamenat, že některé kousky i z velmi špatného bydlení nemusí být nemoderní, jenom jsou často špatně zakomponované.

Pokud však toužíme po moderním bydlení, pak se většinou otáčíme na tipy v nejrůznějších časopisech o bydlení, které nám vždy dokonale poradí, co si koupit či co nechat raději na pultech v obchodě. Poslední dobou se však do časopisů o módě dostaly takové kousky, které se nám rozhodně líbit nemusí. Extravagantnost se totiž do bydlení promítla na plné obrátky. Pokud si však takové kousky nekoupíme, očividně se naše bydlení nestane nemoderní. Bizarní kousky nejsou pro každého – vlastně v takové podobě nejsou spíše pro nikoho.

Zvířecí hlavy jsou aktuální hit číslo jedna!

Mezi takové nejpopulárnější a taky i nejbizarnější kousky patří rozhodně zvířecí hlavy. Ty nejčastěji najdeme například v obchodních značkách, které známe hlavně díky oblečení. Jedná se tedy o H&M nebo o obchod značky NEXT, které svůj sortiment rozšířily také o doplňky do domácnosti. Právě v těchto doplňcích se však najdou takové kousky, které na svých cenovkách mohou klidně nést označení „nejvíce extravagantní bizarní věc, kterou si můžete koupit do domácnosti“. Nejčastěji totiž zde najdeme právě ony zmíněné zvířecí hlavy. Jsou to opravdu kousky, kterým bychom se měli nejraději vyhnout, pokud nechceme, aby nás v noci strašily.

Zvířecí hlavy najdeme například v podobě svícnu nebo třeba věšáku na oblečení. Také je najdeme na nejrůznějších povlacích na polštáře nebo třeba na okrasných talířích či sklenicích. Zvířecí hlavy jsou také jako klasická dekorace na stůl nebo na polici. Nejčastěji se setkáme s koněm nebo s opicí.