Další generace nejluxusnějšího auta se řítí ukázat světu!

Konečně je to tady! Všichni nadšenci automobilového světa už nějakou tu chvilku čekají na okamžik, která právě nastává. Už dlouhou dobu se očekává příchod nejluxusnějšího auta světa. Nyní je konečně ten okamžik, který byl zkrátka tak očekáván. Britská automobilka Rolls-Royce už konečně ukazuje to auto, které se od nynějška stane snem statisíců mužů! A pokud po něm zatouží a budou ho chtít koupit, pak si musí pěkně hrábnout do kapsy.

Sedan Phantom – auto, které se speciálně odhaluje v Londýně. Už při jeho výrobě se spekulovalo nad tím, že se bude jednat o nejluxusnější auto světa, a kupodivu je to tak! Je postaven na zcela nové platformě, která je více založena na využívání hliníku. Díky úspěchu tohoto materiálu se tak tato technika dostane i na další chystané SUV. Nicméně v současné chvíli je řeč o sedanu Phanto, kde je současné šasi specifické a vyvinuté naprosto na míru.

Co umožní nová platforma?

Díky tomu, že se v tomto voze vyskytuje nová platforma, pak se tento vůz bude moct pyšnit i řadou věcí, které jiné auto nemá. Nejdříve mu bude umožněno například to, že bude mít nejen zadní pohon, ale také úplně poprvé i provedení s oběma poháněnými nápravami. Pro zájemce o tento vůz bude přichystána nabídka osmiválců i dvanáctiválců. Oba budou benzinové a z líhně BMW.

Co se týče designu, tak to nebude nějaká sláva. Design se zachoval poměrně stejný, jako tomu bylo u jiných vozů této značky. Pakliže budete patřit mezi zájemce, pak se výroba rozběhne až v druhé půli letošního roku, a tak se vašeho vozu v garáži dočkáte až během začátku příštího roku. Nicméně řádně si sáhnete do kapsy. Nebude se vůbec jednat o levnou záležitost. Sice automobilka odhaluje ceny až při objednání tohoto produktu, ale jelikož se bude jednat o nejluxusnější auto světa, pak si ho jistě nemůžete jen tak z fleku dovolit, pokud ročně nevyděláte několik milionů korun.