Ne každý sport vyžaduje parťáka. Co letos zkusíte vy?

Někdy je nám dobře ve více lidech. Jindy zase toužíme po chvilce samoty. Tyhle sportovní aktivity můžete provozovat i bez parťáka. Co si dnes dáte?  

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli z níže uvedených sportů, pamatujte na jednu věc – prospějete tím svému zdraví a uděláte i něco pro svou postavu. Věnujte proto alespoň hodinu svého času tomu, co je pro vás přínosem. 

Jízda na kole 

Kdo by potřeboval povídat, když se kocháte krajinou nebo hltáte kilometry? Pokecáme raději až po jízdě, ok?  

Bruslení 

Na in-liny v klidu vyrazte sami. Užijete si bezva pohyb a nemusíte se přizpůsobovat cizímu tempu. Už se těšíte, až si to budete po dráze svištět s větrem ve vlasech?  

Jízda na koni 

Měli jste jako malí sen? Nyní nastal ten pravý čas si jej vyplnit. Najděte si místo, kde se budete moci jezdit svobodně projet na koni. Konečně volnost! 

Skateboarding 

Už jste viděli skejťáka, jak na něm pořád někdo visí? Ne, že? Protože k tomuto sportu vůbec nikoho nepotřebujete. Tak nasaďte chrániče a začnete. Věk nehraje roli. Prostě se do toho dejte.  

Rybolov 

Tohle je doslova ráj. Stříbří se hladina vody a vy nemyslíte na všední starosti. Kdo by nemiloval rybaření?  

Běh 

Jogging je skvělý způsob, jak se zbavit každodenních starostí. Vyběhnete z bytu a rázem se ocitáte ve svém světě relaxu a zábavy. Máte na uších potichu puštěnou oblíbenou hudbu a jedete si svým tempem svůj krásný tréning. Boží! 

Lukostřelba 

Stále více lidí se vrhá na lukostřelbu. Procvičíte si při ní horní polovinu těla a… dolní vlastně taky, to když sbíráte šípy, které spadly na zem. Udělejte si radost a vrhněte se na novou aktivitu.  

Tanec 

Jedno z nejradostnějších cvičení na světě. Vlastně se jen bavíte a u toho posílíte svaly celého těla. Dejte si dance workout i vy. 

Plavání 

Jaro je v plném proudu. Pokud jste otužilí, nebudete mít nejmenší problém se vrhnout do klidného rybníka již nyní.  

Udělejte si radost a dejte si pořádně do těla.