Bílé sprchové kouty White Line od firmy SanSwiss

Nové trendy si žádají nové změny. Jednou ze změn v novém katalogu firmy SanSwiss pro rok 2020 a 2021 je řada White Line, která nabízí zákazníkům nevšední a moderní vzhled koupelny, která bude svými doplňky a zařizovacími předměty laděna do bílé matné barvy. Bílá barva sprchových koutů je velmi originální, a pokud sprchový kout sladíte i s bílými bateriemi, koupelnovými doplňky a bílým nábytkem a jako podklad obložíte zdi kontrastním obkladem, výsledek bude stát opravdu za to a každá návštěva bude vaši koupelnu obdivovat a chválit. 

Bílé detaily

Sprchové kouty od společnosti SanSwiss mají promyšlený každý detail, ať už se jedná o panty, kování či ergonomicky tvarované madla, v každém případě vás nadchne výsledek jako takový. 

Bílé provedení je nabízeno u oblíbené řady sprchových koutů Cadura, která se vyznačuje 6 mm bezpečnostním sklem, antiplakovou úpravou skla Aquaperle, zapuštěnými panty se zdvihovým mechanismem (u křídlových dveří), soft open/close systémem, který je zakrytý vodicím profilem u posuvných dveří, vysokou stabilitou, jednoduchou montáží, standardními i zvláštními rozměry pro flexibilní řešení a dále také velkou šířkou vstupu pro maximální komfort. 

Dostupné provedení

White line řada uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, jelikož nabízí jak základní jednokřídlé dveře, které lze kombinovat s boční stěnou v 90°, tak i jiné varianty jako jsou jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině, jednokřídlé dveře s pantem u zdi a s pevnou stěnou v rovině, dvoukřídlé lítací dveře, které lze otevírat dovnitř i ven, rohový vstup s jednodílnými křídlovými dveřmi a jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině. 

Finální ladění

Pokud jste již přesvědčeni, že bílou variantu sprchového koutu opravdu chcete, zaměřte se také na samotný výběr ostatních zařizovacích předmětů do koupelny v bílé barvě. V bílé variantě můžete například zakoupit koupelnový nábytek Intedoor, baterie, držáky kartáčků, mýdlenku, zrcadlovou galerku apod. Bílá se například velmi dobře hodí k odstínu přírodního dřeva. Můžete tak zvolit obklady či dlažbu v dekoru dřeva, které budou harmonicky sladěny s elegantní bílou a výsledek vás příjemně překvapí.